PRO CESTOVATELE

Základní výhoda dovolené na jachtě je svoboda. Můžete si vybrat čas a trasu plavby, místo kotvení nebo typ lodi. Cestování na plachetnici nabízí možnost poznávat svět zcela jiným způsobem a poznávat místa panenská, jinak nedostupná a jiným lidem zapovězená.

Při plavbě na jachtě jste omezeni jen svou fantazií a časovými možnostmi.

Uvažujete-li o novém způsobu trávení Vašich dnů volna – ať už proto, že Vás omrzely každoroční fádní dovolené doprovázené davy turistů, nebo proto, že Vás prostě láká zkusit něco nového – dovolená na lodi by mohla být to pravé pro Vás.

Zde Vám představujeme užitečné informace, které k výběru dovolené na lodi jednoznačně patří.

CO UMÍME

Zkrátka, je čistě na Vás, jaký charakter Vaše dovolená na lodi bude mít. Pokud plánujete pronájem lodi s rodinou, budete si pravděpodobně přát spíše odpočinkovou plavbu plnou zážitků, které si užijete vy i děti – máme připravené speciální programy pro rodiny s dětmi.

Pokud na loď vyrážíte se skupinou přátel, možná chcete trochu adrenalinu a pokud jste dokonce jeho milovníky, možná si rádi prověříte své jachtařské dovednosti náročnějších sportovních plavbách na oceánu. Pro tento zážitek jsou dokonalé Azorské ostrovy nebo Kapverdský prstenec.

CESTOVATELSKÉ PROGRAMY

Námořní jachting se dá koncipovat mnoha způsoby. Můžete uniknout od civilizace do lidu prostých regionů v Jónském, Egeském či Thyrénském moři  nebo zažít exotickou dovolenou ve stejných regionech včetně Karibiku, Seychel či Tahiti.

Například Jaderské moře v sobě spojuje vše – divočinu, historická městečka, rušná letoviska, romantické zátoky, kam noha běžného turisty nevkročí. Můžete spojit jachting s horolezectvím na sto metrů vysokých útesech Sardinie nebo zažít adrenalinový přechod ostrov Elba s přespáním v divočině a následným přesunem na Korsiku na vyhlášené horské treky. Nebo se nechat jen houpat na vlnách a nasávat atmosféru šumějícího moře.

Dovolená na lodi by se dala charakterizovat dvěma slovy: nezávislost a svoboda. Sami plánujete trasu, sami si vybíráte loď pro Vás, sami můžete mít svou loď na povel. Na lodi poznáte místa, kam se běžný turista nikdy nedostane.

Máte nás 24 hodin denně k dispozici, vše s Vámi prokonzultujeme, navrhneme nejlepší trasy, nejkrásnější místa, dáme Vám k dispozici skvělého kapitána, který nespolupracuje s žádnou charterovou společností, ale námi prověřený, který s námi pluje a postaví Vám program na míru přesně podle Vašich představ.

A pokud představy nemáte, vězte, že spolu s Vámi vymyslíme takový program na takových místech, že na to nezapomenete, a to v tom nejlepším slova smyslu.

S námi se na lodi dostanete do destinací, které běžné cestovní kanceláře nenabízejí. Jde o specifickou formu zájezdů, a proto je třeba mít perfektní znalost lokalit, bohaté zkušenosti s přípravou a být skvělými námořníky. Antarktida, Špicberky, Nový Zéland.

Nedotčená příroda, polární záře, velryby, tučňáci, lední medvěd, tuleni. Nejkrásnější místa světa lze poznat i jinak, než jako běžný turista.

Vyplujte s námi a posuňte své zážitky o úroveň výš…

DOPORUČUJEME

KAPITÁNSKÝ PRŮKAZ

Pomůžeme vám získat kapitánský průkaz. Prověřte své dovednosti na kurzech v Chorvatsku, v Bretani nebo na Baltu.

Máme profesionální a prověřené instruktory námořního jachtingu.

Vyplujte s námi a naučte se opravdovému umění jachtingu!

VÍCE...

SEYCHELY

Odleťte s námi do ráje Indického oceánu a vyplujte na katamaránech objevit různorodost tohoto kouzelného sousotroví, jehož legenda sahá až do Starého zákona!

Vyrážíme několikrát ročně a plujeme na komfortním katamaránu.

V případě zájmu nabídneme individuální termín.

VÍCE...

SAIL&CLIMB

Jste milovníci horolezeckých aktivit nebo Vás tento sport jen zajímá, ale z nejrůznějších důvodů jse ho neměli možnost vyzkoušet? Rozhodně čtěte dál!

Právě Vám je tato zážitková plavba určena!

A to na jednom z nejhezčích a nejzajímavějších ostrovů Středozemního moře, na Sardinii.

VÍCE...

Z NAŠICH DESTINACÍ

Azurové pobřeží

Bretaň Vás okoluzí svou neopakovatelnou atmosférou, historii, mořem, lidmi, kuchyní... Zkrátka vším, čím se tato oblast může pyšnit.

Belize

Navštivte tajemný svět mayské civilizace a neuvěřitelné rozmanitostui organismů, zemi druhého největšího bariérového útesu světa. Rajské atoly podél korálové bariéry nabízí domov nejpestřejšímu mořskému životu na světě.

Ostrov Elba a okolí

Elba spolu s přidruženými ostrůvky Capraia, Pianosa a ostrovem Monte Christo dobarvují kouzlo Thyrénského a Ligurnského moře, jež omývá západní břehy Toskánska a jihu Itálie.

Korsika

Proběhnout se mezi až neskutečnými skalními útvary, odpočinout si u moře, užít si perfektní jachting a na závěr dne si dopřát sklenku vyhlášeného korsického vína na ostrově Napoleona.

Přihlášení k odběru novinek.
Vaše e-mailová adresa:


VIP Holiday s.r.o.


Náš partner pro chartery:
Yachtnet
VIP Holiday s.r.o.
IČ: 08909792
DIČ: CZ08909792
V Ouzkém 195 | 252 41 Dolní Břežany | Česká republika
E-MAIL: info@vipsailing.cz
TEL: +420 222 363 063
MOBIL: +420 776 007 883


Polarni cesty VIP holiday

VIP Holiday s.r.o. © 2020
Obchodní podmínky naleznete zde.
Informace o zpracování osobních údajů v souladu s GDPR naleznete zde.
      *) Odesláním potvrzuji souhlas se zasíláním materiálů od společnosti VIP Holiday s.r.o. na uvedenou adresu.