PROGRAM DEMO PRO FIRMY

Vážení obchodní přátelé, vítejte s námi na jedné lodi!

Připravili jsme pro Vás ukázkový, třídenní zážitkový program na plachetnici v Chorvatsku. Pod vedením zkušeného kapitána Vám představíme novou formu teambuildingu okořeněnou gurmánskými zážitky, návštěvou míst, které běžný turista nepozná a ochutnávkou vynikajících vín ostrovních sklípků. Krátce Vám představíme kouzlo střední Dalmácie a propracovaný plán, jak docílíme spokojenosti klienta programem ušitým na míru. A to od netradičních sportovních zážitků, přes specifické programy týmové spolupráce až po relaxaci v nádherných osamělých zátokách zpestřenou degustací lokálních specialit.

Vaše VIP Holiday s.r.o.

jednotrupá plachetnice

Po příjezdu se necháte přivítat kapitánem a instruktorem programu v domovském přístavu. Ten Vám představí koncepci programu, co a jak se v následujících hodinách bude dít a co je třeba udělat pro bezproblémové vyplutí. Ukáže Vám loď, vysvětlí, jak se na palubě pohybovat, na co si dát pozor a čeho je naopak zbytečné se obávat a tím se omezovat v komfortu. Poté budou rozděleny úkoly ohledně nákupu proviantu – první týmový úkol. Zdánlivě lehký, avšak sami budete překvapeni. Omezený čas, nejasné informace, jen indicie a jasná pravidla hry.

Po nástupu na loď proběhne krátký briefing ohledně bezpečnosti a základních úkonů na lodi a hned vyplouváte do nejbližší zátoky, kde zaboříte kotvu a kde Vás čeká večerní program. Následuje neformální večírek s představením celého programu, promítáním na plachtu,

výuka námořnických uzlů, bez kterých se následující dny neobejdete. Trocha nautiky zábavnou formou (plavební nauka) a navigace, která se bude hodit při dalších úkolech. Dotknete se námořní meteorologie a poslechnete si příběhy, co všechno se na moři může stát a jak si s tím poradit. To vše u sklenky dobrého vína a za vánku večerní brízy Jaderského moře.

_JH71541-1

Po včerejšku toho spoustu víte a stali se z Vás praví námořníci. Teď bude třeba to zkusit „naostro“. Dostanete se do situace námořníků z dob dávno minulých. Nejasné souřadnice, nejasný plán, omezené palivo a blíží se hurikán. Máte jen mapu, vítr, plachty a kormidlo. Omezené motohodiny a omezený čas. Ocitnete se v roli kapitánů, navigátorů, meteorologů a stratégů. S pomocí zkušeného kapitána se naučíte nejen vyřešit složitý navigační úkol, ale zároveň ovládat plachetnici a přijímat podmínky přírody. Moře nám nepatří, jsme jen hosté. Program bude trvat 4-5 hodin.

Odpoledne Vás bude čekat zasloužilý odpočinek a degustační zážitek v cíli Vaší výpravy – rodinných vinicích ústící do moře na jednom z ostrovů střední Dalmácie. Navštívíme buď ostrov Brač, nebo Hvar. Každý skrývá kouzelná zákoutí, která z pohledu běžného turisty nemůžete zažít. Zde na Vás bude jako ukázka čekat krátký týmový úkol na pevnině.

Na večeři se můžete těšit do místní restaurace s lokálními specialitami a vynikajícím dalmatským vínem. V rámci večera Vám v případě zájmu kapitán představí námořní meteorologii, a co všechno počasí na moři dokáže. Jak bezpečně rozeznat blížící se bouři či bezvětří. Samozřejmě vše podložené příběhy z vlastní praxe.

navigace Terest.

Snídaně na lodi Vás čeká podrobnější teoretický nácvik MOB (muž přes palubu) Pak vyplujete na moře a ukážete si několik způsobů, jak zachránit člověka a jak s ním následně pracovat. Naučíte se, jak zastavil loď na místě v silném větru a pouze na plachty a jak člověka bezpečně vytáhnout z vody ve zdánlivě plné rychlosti. Z hlediska práce se skupinou jde o velmi složitý strategický a zejména komunikační úkol, kdy skupina musí perfektně spolupracovat. Každý se musí držet pouze svého postu a nestále komunikuje podle strategie, kterou si zvolí. Jednotlivé role si vystřídáte a na závěr vylovíte pravou námořnickou odměnu.

Po obědě budou Vaše míle směřovat do kouzelné zátoky Krknjaši, kde si užijete relax a koupání v nebesky zbarvené vodě. Po odpočinku se vydáte do starobylého města Trogir, kde přistanete přímo na městské promenádě a budete mít celý večer na procházku, nákup suvenýrů, degustaci místních delikates či vychutnávání pozvolného západu slunce za poloostrov Čiovo.

Po západu slunce se po moři vydáte zpět do domovského přístavu, kde zažijete noční plavbu, noční navigaci. Po bezpečném vyvázání v přístavu posedíte s kapitánem, zhodnotíte program a přečkáte noc.

lana2

Balení a odjezd na letiště nebo do ČR.

 

 

JSME JINÍ:

  • Firemní akce na plachetnicích
  • Plavby pro obchodní partnery
  • Teambuilding a školení
  • Konference a doprovodné programy na lodi

PŘIPRAVÍME PRO VÁS

FIREMNÍ PROGRAM NA MÍRU

  • Jako jediní na českém trhu opravdu umíme firemní program ušít na míru přímo dle Vašich představ. Nemusíte mít konkrétní představy – od toho jsme tu my!
  • Neslibujeme, realizujeme. Naše know-how společně s profesionálními kapitány – specialisty na VIP klientelu, Vám zaručí úspěšnou konferenci, obchodní jednání či kýžené výstupy z teambuildingu

CHCI PROGRAM NA MÍRU

ZÁŽITKOVÉ PLAVBY

  • Na zážitkové pohodové plavbě na katamaránu nebo klasické plachetnici podpoříme vztahy s Vašimi významnými obchodními partnery a vytvoříme podmínky a atmosféru k příjemnému a v konečném důsledku k úspěšnému jednání.
  • Dokázali jsme spojit nejsilnější stránky naší firmy – profesionální a individuální přístup, perfektní znalost nabízených destinací, velmi zkušené a prověřené kapitány a propracované teambuildingové programy.

VÍCE...

EVENTY

  • Nadstandard je pro nás standard. Vždy nabídneme něco navíc, vždy Vás překvapíme.
  • Incentivním akcím vtiskneme originální ráz. Čeká Vás neopakovatelný zážitek z flotilové plavby, propracované týmové programy na souši, gurmánské zážitky v námořnických restauracích, noční projekce filmů na plachtu, romantika, koupání na tyrkysově zbarvených kotvištích a vždy něco navíc.

VÍCE...

DOPORUČUJEME

KAPITÁNSKÝ PRŮKAZ

Pomůžeme vám získat kapitánský průkaz. Prověřte své dovednosti na kurzech v Chorvatsku, v Bretani nebo na Baltu.

Máme profesionální a prověřené instruktory námořního jachtingu.

Vyplujte s námi a naučte se opravdovému umění jachtingu!

VÍCE...

SEYCHELY

Odleťte s námi do ráje Indického oceánu a vyplujte na katamaránech objevit různorodost tohoto kouzelného sousotroví, jehož legenda sahá až do Starého zákona!

Vyrážíme několikrát ročně a plujeme na elegantním katamaránu.

V případě zájmu nabídneme individuální termín

VÍCE...

SAIL&CLIMB

Jste milovníci horolezeckých aktivit nebo Vás tento sport jen zajímá, ale z nejrůznějších důvodů jse ho neměli možnost vyzkoušet? Rozhodně čtěte dál!

Právě Vám je tato zážitková plavba určena!

A to na jednom z nejhezčích a nejzajímavějších ostrovů Středozemního moře, na Sardinii.

VÍCE...

Z NAŠICH DESTINACÍ

FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE – Podzim v ráji Tichomoří

Prodlužte si léto a vydejte se s námi na dokonalou zážitkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli! Příjemné podnebí, čistý oceán a dobrosrdeční domorodci. Jen si to představte! A stejně se nepřiblížíte skutečnosti… Využijte této

Karibik

Dovolená na jachtě v Karibiku je synonymem pohody a krásných pláží. Plavba na katamaránu v Karibiku.

Chorvatsko

Pobřeží střední a jižní Dalmácie spolu s Národním parkem Kornati jsou úžasným přírodním klenotem a rájem pro milovníky jachtingu a skvělého koupání.

Thajsko

Pohádková kotviště, skvělá místní kuchyně, stabilní teplý vítr bez velkých vln. Rozmanitost přírody, zoologická zahrada hned, když se podíváte pod vodu, skvělý servis všude, kam přijdete.

Přihlášení k odběru novinek.
Vaše e-mailová adresa:


VIP Holiday s.r.o.


Náš partner pro chartery:
Yachtnet
VIP Holiday s.r.o.
IČ: 08909792
DIČ: CZ08909792
V Ouzkém 195 | 252 41 Dolní Břežany | Česká republika
E-MAIL: info@vipsailing.cz
TEL: +420 222 363 063
MOBIL: +420 776 007 883


Polarni cesty VIP holiday

VIP Holiday s.r.o. © 2020
Obchodní podmínky naleznete zde.
Informace o zpracování osobních údajů v souladu s GDPR naleznete zde.
      *) Odesláním potvrzuji souhlas se zasíláním materiálů od společnosti VIP Holiday s.r.o. na uvedenou adresu.